Pristatymas

1. Prekių pristatymas Lietuvovos Respublikoje yra nemokamas.

2. Apytikslis baldų pristatymo terminas yra nurodytas prie kiekvieno baldo aprašymo. Jei norite įsigyti keletą baldų ir jų pristatymo terminai skiriasi, atsižvelkite į ilgiausią pateiktą terminą. Jūsų visas užsakymas yra pristatomas vienu metu.

3. Pristatymo terminas gali užsitęsti priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos. Prieš pristatant baldus jus informuosime ne mažiau kaip prieš 24 val., jei tuo metu negalėsite priimti savo baldų, pristatymo laiką derinsime asmeniškai.

4. Prekių pristatymas į Kuršių Neriją gali užtrukti ilgesnį terminą nei nurodytas. Apie prekių pristatymo terminą į Kuršių Neriją informuosime patvirtinus užsakymą

5. Baldai pristatomi tik iki tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas.

6. Prekės nėra užnešamos.

7. Beveik visi baldai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija ir furnitūra.

8. Prekių pateikimo pirkėjui metu pirkėjas privalo kartu su pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašyti siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės, prekių pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės(-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra. Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista(-os) ir/ar prekė(-ės) yra netinkamos komplektacijos, pirkėjas privalo tai pažymėti siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės(-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

BalduMagija.lt © 2017