Atsiskaitymo būdai

BALDŲ MAGIJA už prekes siūlo atsiskaityti keturiais būdais:


1. Grynaisiais pinigais, pervedus avansinį mokestį

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais, pervedus avansinį 30 proc. mokestį nuo pirkinių sumos. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, galutinai atsiskaitysite ne užsakymo metu, o atvežus baldus BALDŲ MAGIJA vairuotojui.

Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią likusią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Kaip pervesti avansinį mokestį?

Mokėjimo paskirties ir įmokos kodo laukeliuose nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį gausite nurodytu el. paštu).

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: AGLADĖJA

Gavėjo sąskaita: LT883500010002037486

SWIFT: EVIULT21XXX

Bankas: EVP International

Banko kodas: 35000

Įmonės kodas: 151445067


2. Elektroninė bankininkystė

Internetinėje parduotuvėje BALDŲ MAGIJA už baldus galima atsiskaityti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „DnB bankas“, „Nordea Bank Lietuva“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

Užpildykite kontaktinius duomenis ir prie apmokėjimo būdo pasirinkite "Paysera", tada savo banką. BALDŲ MAGIJA nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktus baldus. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į BALDŲ MAGIJA puslapį.


3. Išsimokėtinai

Prie apmokėjimo būdo pasirinkite "Paysera", sekite nurodymus.


4. Pats paprasčiausias! Tiesiog atlikite pavedimą į mūsų Šiaulių banko sąskaitą.

Sąskaitos nr. - LT667181800013467457

Mokėjimo paskirtis - perkamo baldo pavadinimas

Jeigu turite klausimų arba norite pervesti ne pilną pinigų sumą, susisiekite su mumis. Skambinkite +370 630 11600 arba rašykite info@baldumagija.lt.

BalduMagija.lt © 2017